Egészségügy, gyógyszeripar

Állatorvosi asszisztens pozícióba kollégát keresünk Berettyóújfaluban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Berettyóújfalu
2018. 04. 17. 10:16

A Szentmárton-Vet Állatorvosi Rendelő állatorvosi asszisztenst keres.

Feladatok:

  • az állatorvos munkájának segítése betegkezelések, műtétek során, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye:

  • Szentmárton-Vet Állatorvosi Rendelő, Berettyóújfalu, Puskin u. 84.

Munkavégzés ideje:

  • hétköznap 16.00-20.00 (napi 4 óra)

Feltételek, elvárások:

  • állategészségügyi szaksegédi, vagy humán egészségügyi (ápolói) végzettség,
  • feltétlen állatszeretet,
  • állatok gyógyításában való részvétel iránti elhivatottság,
  • a hétköznap esték munkával töltésének elfogadása,
  • számítógép magabiztos használata (Word, Excel),
  • precíz munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • stressztűrő képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Tisztelt Érdeklődő! A meghirdetett állás, részmunkaidős jellege ellenére nehéz, feszültségektől nem mentes, folyamatos figyelmet igénylő munka. Kérem jelentkezése előtt feltétlenül mérlegelje a leírtakat!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a szimadr@freemail.hu e-mail címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése