A Benita Nevelőszülői Hálózat nevelőszülőket keres Berettyóújfaluban és környékén

A Benita Nevelőszülői Hálózat nevelőszülőket keres Berettyóújfaluban és környékén! A nevelőszülői tanfolyam teljes összegét a Benita Nevelőszülői Hálózat állja, amennyiben a tanfolyamot követő 1 évben elérhető számunkra.

A nevelőszülők olyan gyermekek időszakos nevelését vállalják, akik nem nevelkedhetnek a saját családjukban. A nevelőszülő híd: célja, hogy a gyermek idővel visszakerüljön a saját családjába vagy örökbefogadó családhoz kerülhessen.

A nevelőszülői foglalkoztatási jogviszony mellett más munkaviszony is létesíthető. A nevelőszülői díjazás valamint a gyermekekre fordítandó ellátmány a jogszabályoknak megfelelő mértékben áll rendelkezésre, emellett a nevelőszülőt tb-ellátás is megilleti, valamint ezek az évek a nyugdíjszámításnál is előnynek bizonyulnak.

Feladatok

  • A nevelőszülő saját otthonában nyújt teljes körű ellátást a nála ideiglenesen elhelyezett gyermekeknek.

Elvárások

  • A gyermekek számára nyújtott sok-sok szeretet és türelem; támogató környezet; megfelelő lakáskörülmények; együttműködés a különböző szakemberekkel; megfelelő személyi feltételek (büntetlen előélet, betöltött 24. életév, az elhelyezett gyermeknél maximum 50 évvel idősebb életkor).

Előnyök

  • A nevelőszülői foglalkoztatási jogviszony mellett más munkaviszony is létesíthető.
  • A nevelőszülői díjazás valamint a gyermekekre fordítandó ellátmány a jogszabályoknak megfelelő mértékben áll rendelkezésre, emellett a nevelőszülőt tb-ellátás is megilleti, valamint ezek az évek a nyugdíjszámításnál is előnynek bizonyulnak.

Amit kínálunk

  • Otthoni munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)