Közgazdaság, bank, biztosítás

Gyere hozzánk pénzt keresni

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Berettyóújfalu és környéke
2019. 10. 08. 09:31

Nem csak dolgozni akarsz , hanem pénz keresni is?
Jelenleg olyan munkahelyen dolgozol , ahol nincs tere a saját fejlődésednek?
Magánéleted és munkád nincs összhangban?
Családodnak szüksége van rád?

Érettségizett vagy diplomás jelentkezők önéletrajzát várom a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Információk átadása meglévő és leendő ügyfelinknek
  • Igényfelmérős beszélgetések szervezése
  • Pénzügyi tanácsadás

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismteretek
  • Nyitottság
  • Tanulási vágy

Előnyök:

  • Diploma
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Átlagtól magasabb jövedelem
  • Ingyenes oktatás
  • Kezdő támogatás
  • Karrier
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése