Szakmunka

Villanyszerelő munkatársat keresünk Berettyóújfalu telephelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Berettyóújfalu
2019. 10. 15. 11:47

Berettyóújfalu telephelyre keresünk szakképzett villanyszerelő munkatársakat.

Cégünk országszerte végez villanyszerelési munkákat.

Telephelyünk Berettyóújfalu Dózsa György úton van, jól megközelíthető helyen.

Feladatok:

  • Villamos berendezések összeszerelése

Elvárások:

  • Hajdú-Bihar Megyei lakost keresünk.
  • Szakképzett villanyszerelő

Amit kínálunk:

  • Mínőségi szerszámokkal felszerelt telephelyen történik a munkavégzés.
  • 1800-2000Ft/óra juttatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése