Boltvezető álláslehetőség Biharkeresztesen

A Hajdú-Coop Zrt. a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca, mindannyiunk "jó szomszédja" boltvezető kollegát keres!

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Mit fogsz csinálni?

  • töretlenül azért dolgozol, hogy magas színvonalú kiszolgálást biztosíts vásárlóinknak,
  • folyamatos választékkal és kiváló minőséggel eléred, hogy vevőink élményként éljék meg az üzletünkben történő vásárlást,
  • fejleszted és motiválod a csapatod, hogy munkájukat kiemelkedően és lelkesen végezzék,
  • kézben tartod az adminisztrációs feladatokat: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás,
  • biztosítod, hogy az áruház mindig kiváló állapotban legyen: megfelelő termék elérhetőség és tisztaság.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • középfokú végzettséggel és legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereted van,
  • szívesen koordinálsz kereskedelmi folyamatokat,
  • jó szervezőkészséggel és erős felelősségtudattal rendelkezel,
  • remekül irányítasz embereket,
  • szereted a kihívásokat, jó problémamegoldó képességed van.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • a munkába járás támogatása
  • támogató munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!