Napelem forgalmazó és kivitelező cég értékesítési tanácsadó kollégákat keres

Magyarország legnagyobb Napelem forgalmazó és kivitelező cége értékesítési tanácsadó kollégákat keres a kelet-magyarországi régióban.

Feladatok

  • Napelemes rendszerek értékesitése

Elvárások

  • Szakmai Tapasztalat (Min. 4 év)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, Pontos, Pro-aktív munkavégzés.
  • jó kommunikációs készség
  • kitartó, ambiciózus személyiség
  • tudj bánni az emberekkel
  • és akarj sok pénzt keresni

Előnyök

  • Fundamenta, Lakástakarék pénztár, LTP-benszerzett tapasztalat
  • villamossági ismeretek

Amit kínálunk

  • Folyamatosan frissülő címanyag rendszer.
  • forró „Leadek”
  • elektromos gépjármű (teljesítmény alapján)
  • ingyenes utazás (teljesítmény alapján)
  • kimagasló és biztos jövedelem
  • egy szuper csapat tagja lehetsz
  • folyamatos háttértámogatás
  • folyamatos szakmai továbbképzés, tanácsadás

A fizetéssel kapcsolatosan pontos információkat a személyes találkozóra kiválasztott jelöltekkel oszthatjuk meg.

Ami biztos, ha nálunk dolgozol, megváltozik az életed, kollégáink közel 70%-a több mint 800ezer Ft-ot keres.

Ha máris meghoztuk a kedvedet, akkor ne habozz, és jelentkezz.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információkért keress minket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen egy interjú alkalmával.

Legyél Te is a Napos oldalon!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!